دانشگاه علمی کاربردی واحد47تهران

اطلاعیه فوری در مورد آزمون متمرکز و شرکت در آن (بروزرسانی ۱- لیست افراد شرکت نکرده)

اطلاعیه مهم برگزاری آزمون های متمرکز

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، مطابق با بخشنامه ستاد محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی، آزمون های متمرکز پایان نیمسال اول ٩٩-١۴٠٠مطابق برنامه زمانبندی قبلی (٢٧ لغایت ١١مرداد) به صورت غیرحضوری و درسامانه آزمون متمرکز فقط به نشانی https://examuast.ir و https://exam-uast.irبرگزار می گردد.

به منظور بررسی ورود، کنترل دروس آزمون متمرکز و آشنایی دانشجویان، مانور اجباری این آزمون از روز چهارشنبه ١٧دی ۹۹ آغاز و راس ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ٢١ دی ماه ۹۹ پایان خواهد پذیرفت .

لذا کلیه دانشجویانی که در نیمسال جاری دروس آزمون متمرکز دارند باید حتما در این مانور اجباری شرکت نموده و پس از ورود به سامانه آزمون متمرکز، موارد زیر را بررسی نمایند :

ایجاد رمز عبور در سامانه توسط دانشجو
بررسی و تایید مشخصات فردی دانشجو
بررسی و تایید مشخصات دروس آزمون متمرکز دانشجو
آشنایی با نحوه برگزاری آزمون از طریق راهنمای موجود در سامانه
شبیه سازی آزمون (پاسخگویی به سوالات نظرسنجی توسط دانشجو)
حتما از مرور گرهای فایرفاکس و یا کروم استفاده نمایید

📢📢🔴🔴 توجه :
📌در صورت عدم شرکت دانشجو در مانور اجباری (در بازه تعیین شده ١٧ دی ماه لغایت ساعت ۲۴ مورخ ٢١ دی ۹۹) برای دانشجو غیبت در ازمون ثبت و دانشجویان دارای غیبت در مانور اجباری، اجازه شرکت در آزمون دروس متمرکز را نخواهند داشت و مسئولیت مشکلات ناشی از این امر بر عهده شخص دانشجو می باشد.

☎️دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکل لازم است مراتب را به مرکز آموزشی مربوط اعلام نمایند .

دروس آزمون متمرکز به شرح زیر می باشد :

📕 مقطع کاردانی: (اندیشه اسلامی۱، اخلاق اسلامی،دانش خانواده و جمعیت،اخلاق حرفه ای، کارآفرینی، خلاقیت در هنر، مهارت ها و قوانین کسب و کار، کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، فرهنگ عمومی – مبانی کنترل کیفیت – گزارش نویسی – اصول سرپرستی- مستند سازی – خدمات الکترونیکی)

📙 مقطع کارشناسی : ( دانش خانواده و جمعیت – کنترل پروژه – روانشناسی کار – تحلیل هزینه و منفعت – تفسیر موضوعی قرآن کریم – انقلاب اسلامی- مدیریت کسب و کار و بهره وری – تاریخ تحلیلی صدر اسلام – مهارت های مسئله یابی و تصمیم گیری – مدیریت منابع انسانی – اصول و فنون مذاکره – اندیشه اسلامی ٢)


🌐 نشانی سایت آزمون متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی : https://examuast.ir
https://exam-uast.ir
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر

بروز رسانی ۱

قابل توجه کلیه دانشجویان 
زمان شرکت در مانور اجباری آزمون متمرکز تا پایان روز یکشنبه ۲۱ دی ماه بوده و کلیه دانشجویان برای شرکت در آزمون های متمرکز ملزم هستند تا در زمان برگزاری مانور حتما یکبار وارد سامانه آزمون متمرکز شده اطلاعات خود را اصلاح و در نهایت در آزمون امتحانی نظرسنجی شرکت کنند !

به این ترتیب اسامی افرادی که تا به حال وارد سامانه آزمون متمرکز نشده اند از طریق لینک زیر قابل دریافت است این افراد باید تا پایان زمان مانور وارد سامانه شده اطلاعات را تکمیل و در نهایت در آزمون نظر سنجی شرکت کنند .

به این ترتیب لازم به تذکر است پس از تاریخ مذکور به هیچ یک از درخواست های دانشجویان مبنی بر ناموفقیت در ورود به سامانه آزمون متمرکز نبود کد ملی نبود درس و غیره از جانب دانشگاه پاسخی داده نخواهد شد و مسئولیت تمامی مشکلات بعدی به عهده دانشجو می باشد !

همچنین تعدادی از افراد وارد سامانه شده اند اما در آزمون نظر سنجی شرکت نکرده اند بدیهی است در زمان برگزاری آزمون ها امکان ورود به سامانه برای این دانشجویان میسر است اما از شرکت آن ها در آزمون ها جلوگیری به عمل خواهد آمد و مسئولیت این موضوع نیز با دانشجویان است . لیست این افراد نیز از لینک زیر قابل دریافت می باشد .
نکته : دقت فرمایید دانشجویانی که در این ترم درسی، دروسی که آزمون آن به شکل متمرکز است ندارند، امکان ورود به سامانه را نداشته و نیازی مبنی بر ورود به سامانه هم ندارند !!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب