دانشگاه علمی کاربردی واحد47تهران

اطلاعیه بسیار مهم در مورد نحوه حضور و غیاب دانشجویان و اساتید در سامانه یادگیری مجازی

قابل توجه کلیه دانشجویان و اساتید محترم 
برگزاری کلاس های ترم اول ۹۹-۰۰ فقط در سامانه یادگیری امکانپذیر می باشد و هر گونه تشکیل کلاس در هر نرم افزار و سامانه دیگر خصوصا در واتس آپ تخلف محسوب می شود !!!
همچنین  حضور و غیاب دانشجویان و اساتید در اختیار استاد  نبوده و سامانه به صورت اتوماتیک حضور و غیاب را بر اساس  تعداد جلسات حاضری و ساعت فعالیت برای دانشجویان و اساتید محاسبه خواهد کرد . 

بدیهی است از تاریخ ۵ مهر (به غیر از ورودی های جدید ) دانشجویانی که در هر کلاس  بیش از ۳ جلسه غیبت داشته باشند به صورت اتوماتیک حذف خواهند شد .

تذکر : لازم به ذکر است راهنمای استفاده  و ورود به سامانه در سایت دانشگاه موجود و راهنمای اطلاعات ورود در صفحه اول سامانه یادگیری به آدرس http://twlms.ir موجود می باشد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “اطلاعیه بسیار مهم در مورد نحوه حضور و غیاب دانشجویان و اساتید در سامانه یادگیری مجازی

سلام اینکه سامانه ای برای تشکیل کلاس درنظرگرفته شود وتدریس دران انجام شود فی النفسه خوبست ولی انحصار درآن ناصواب است بدلایلی: ا- اینکه امکان حضوردرکلاس ممکن است برای دانشجو میسر نباشد ۲-کیفیت نت اجازه بیان درس رابنحومطلوب ندهد . یه بارصوت قطع میشه یه بارتصویر ، یه بارنت کلاقطع میشه یه باردانشجو اعلام می کنه استادصدا نداریم و…۳- اینگونه تحکم باعث کیفیت کلاس میشه ۴- و…

فرمایشات شما کاملا درست و با تشکر از نظر شما ، اما این مطلب اراده ما خارج بوده و شما لطفا اعتراض خود را به ستاد منتقل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.